Секрети легкого та радісного прибирання - Добра Господарочка

Категория: Разное
Создано 09.07.2015

Секрети легкого та радісного прибирання. Як зробити прибирання ефективним та легким, а також якими краще засобами користуватись? Вже не секрет, що на сьогодні жінка має встигати піклуватись про родину та побут та всіх клопотах залишатись гарною і доглянутою. Мабуть, кожен мріє про те, щоб чистота створювалась силою думки та на сьогодні все ж необхідно прикладати багато зусиль, щоб оселя була прибраною та все сяяло від блиску. Ми можемо зробити процес прибирання легшим, швидшим та навіть приємним.

Вмикай музику!

Вмикай музику


Для початку створіть собі гарний настрій, наприклад, увімкніть улюблену динамічну музику. Відкрийте вікно, зробіть провітрювання. Свіже повітря наповнить Вас бадьорістю. Також, попіклуйтесь про гарну мотивацію для себе: когось мотивують солодощі, для когось мотивація придбання косметики або похід по магазинах за новою сумочкою, білизною і т.д.

Нагороджуй себе і дай завдання

Нагороджуй себе

 

Звісно, ці речі індивідуальні та придумайте те, чим ви себе можете винагородити за прибирання, адже коли є стимул всі процеси наведення чистоти йдуть швидше та веселіше.
Ще одним із способів полегшення очищення приміщення є задіяти домочадців, дайте і їм невеличкі завдання.

Плануй

Далі продумайте скільки часу ви плануєте приділити прибиранню. Набагато легше буде прибирати, якщо кожного дня ви приділятимете прибиранню від 20 до 30 хвилин,тоді і генеральне прибирання стане легшим.

Також, можна розділити території: так в один день прибираєте в ванній кімнаті, інший – в дитячій.
Набагато легше робити прибирання коли всі речі вже лежать на своїх місцях. Привчіть себе та своїх близьких відразу прибирати за собою та розміщувати речі по місцях, так ви зможете прискорити процес наведення порядку.

 

Позбавляйся від непотребу

Найнеобхідніший момент – це викидання непотребу, старих речей та предметів. Треба знати головне правило: чим швидше ви позбавитесь від непотрібних речей, тим швидше прийдуть нові та більш потрібні речі, прилади. При викиданні можете планувати, які нові та гарні речі у Вас з’являться.

 

Що вам домоможе?

І найголовніше, придбайте зручні та надійні та перевірені засоби для прибирання.

Серветки з мікрофібри Добра Господарочка

Серветки з мікрофібри Добра Господарочка

Надзвичайно полегшують працю серветки  універсальні від ТМ Добра Господарочка, вони прекрасно підійдуть як для вологого, так і для сухого прибирання.

Ви забудете про розводи та ворсинки. Так серветки з мікрофібри допоможуть ідеально очистити та відполірувати поверхні,  вимити дзеркала, вікна,скляні поверхні. Крім того, серветки з мікрофібри допоможуть Вам заощаджувати так, як вони досить міцні та мають довгий експлуатаційний термін, не потребують використання миючих засобів.

Вологопоглинаючі серветки

Вологопоглинаючі серветки

 


Для прибирання на кухні добре підходять вологопоглинаючі серветки ТМ Добра Господарочка, з їх допомогою Ви швидко протрете поверхні насухо, не залишивши подряпин, розводів та ворсу.
Щоб в процесі вологого прибирання вберегти свої ручки від дії хімічних речовин, що містяться в миючих засобах, користуйтесь рукавичками ТМ Добра Господарочка.


З продукцією ТМ Добра Господарочка ви пришвидшите прибирання та підвищите його якість.

От і все, радісне прибирання з музикою завершено. Насолоджуйтесь вільним часом.

Women's Club
— новый женский проект в онлайне. Полезные советы на самые разнообразные темы не оставят Вас равнодушными, и помогут в самых непростых ситуациях. Заходите к нам почаще)

Новости

banner

Copyright © 2013. Копирование запрещено.

Мы следим за соблюдением авторских и иных прав, нарушение которых преследуется по закону. По всем вопросам пишите на наши контакты.

Яндекс цитирования