Сучасний освітній процес, в чому переваги?

Категория: О самом важном
Создано 01.05.2020

 онлайн тести з шкільної програми

        Традиційний підхід до освітнього процесу, все більше втрачає своє значення. В першу чергу, необхідно відзначити стрімкий розвиток науки, що активно відбувається в новому столітті. Не відстають також і, технології. Сьогодні, навчатися на підставі старих прийомів і методів, вже просто неефективно. У той же час, пропонується цілий ряд нових можливостей, завдяки яким, забезпечується реалізація нового підходу до освітнього процессу та підвищення ефективності.

      Тут можна опрацювати онлайн тести з шкільної програми з різних предметів. Таким чином, формат онлайн, відкриває нові можливості для учнів і вчителів. Тепер, на спеціальних освітніх ресурсах, можна отримати більше інформації з питань, що цікавлять учнів, зі шкільної програми. На освітньому порталі, також, можна протестувати власний рівень знань і підготовки вчителям.

 

Освітній проект «На урок»

 

       Освітній проект має важливе значення. Він універсальний, тому що дозволяє вивчити всі питання зі шкільної програми з різних предметів. Також, сайт має освітнє значення, дозволяє учням самостійно вивчати питання, що цікавлять, розширювати світогляд або ж, цікавитися окремими питаннями.

     Більш того, освітній проект «На урок», представляє додаткові матеріали з різних предметів. Тут можна навчитися грамотності в тих сферах, які недостатньо висвітлені в шкільній програмі.

       Також, спеціалізований портал, стане цікавим і корисним для вчителів, допоможе організувати дистанційну роботу з учнями. Вчителі, які працюють в школах, можуть скористатися порталом для того, щоб підвищити свій рівень кваліфікації. Це простий і зручний спосіб обмінюватися досвідом, відстежувати результати олімпіад, направляти заявки на участь в конкурсах.

 

Інформація постійним користувачам порталу

 

      Всім постійним користувачам порталу, учням і вчителям, пропонується реєстрація і створення свого власного кабінету. Цей крок, дозволить ще більш розширити можливості використання порталу, а також:

 

• Відкриє доступ до всіх матеріалів порталу.

• Дозволяє вивчити передовий досвід роботи вчителів.

• Публікувати власні статті про шкільне життя, досвід.

• Ставати ініціатором конкурсів.

• Користуватися рекомендаціями передових вчителів країни.

 

      Життя школи, можна назвати захоплюючим і дуже цікавим. Користувачі порталу можуть почати з того, що розкажуть читачам порталу, як пройшов їх найцікавіший урок, або обговорити питання, правильної організації освітнього процесу.

Women's Club
— новый женский проект в онлайне. Полезные советы на самые разнообразные темы не оставят Вас равнодушными, и помогут в самых непростых ситуациях. Заходите к нам почаще)

Новости

banner

Copyright © 2013. Копирование запрещено.

Мы следим за соблюдением авторских и иных прав, нарушение которых преследуется по закону. По всем вопросам пишите на наши контакты.

Яндекс цитирования