Де замовити виготовлення золотих обручок у Києві?

Категория: Новинки для девушек
Создано 24.11.2019

Виготовлення ювелірних виробів КиївВесілля - одне з незабутніх подій у житті людини. Під час весільної церемонії, молоді люди обмінюються весільними кільцями або, як їх ще називають - обручками. Їх прийнято вважати символом шлюбних уз і сімейних відносин. Пари, які приймають рішення вступити в шлюб, велике значення надають вибору обручок.

У ювелірних майстерень Києва представлений досить широкий вибір обручок: від класичних, традиційних, до ексклюзивних, зроблених за індивідуальним замовленням, майбутнього подружжя.

Весільні обручки на замовлення від кращих ювелірів Києва у майстерні Morgan Lab

Вибір обручок - процес іноді досить копіткий. При цьому слід враховувати:

 • Метал основи кільця.
 • Дизайн або стиль і його декор,

Майстри-ювеліри Morgan Lab пропонують майбутнім молодятам обручки тільки з якісних матеріалів. Це стосується і дорогоцінного металу, і матеріалів декору. При виборі обручки замовники часто замовляють вироби з золота 585 проби.

 • жовтого,
 • рожевого,
 • білого кольору

Колір сплаву пов'язаний з його складом і присутністю домішок інших металів у сплаві. Наприклад: рідкоземельних металів та ін.

Зазвичай обручка представляє собою монохром одних з перерахованих вище кольорів, але останнім часом стиль змінився в бік різних комбінацій різнобарвного сплаву золота.

 • Біло-жовтого,
 • Біло-рожевого,
 • Біло-жовто-рожевого.
 • Це виглядає стильно, сучасно і креативно.

Дизайнери Morgan Lab відрізняються високим рівнем професіоналізму і здатні виконати замовлення будь-якої складності, якщо клієнт забажає, то навіть розробити індивідуальний дизайн-проект прикрас. А також вони можуть запропонувати на вибір клієнта каталоги робіт вже відомих стилів.

Класичний - представляють елегантні гладкі кільця.

Об'ємний - масивні, широкі, іноді дуті.

Декорований - має гравірування на внутрішній частині, або вставки на зовнішній стороні.

З каменем - при створенні кільця цього стилю використовують один великий або комбінацію трьох дорогоцінних або напівдорогоцінних каменей. Іноді до основних каменів додають розсип або просто йде заміна великих каменів на сяючий розсип, що надає ювелірному виробу особливий шарм. Стиль серпантин - виглядає ефектно, такі кільця воліють жінки, шик і блиск залежить від розмірів і кольорів доріжки дорогоцінних каменів.

Ексклюзивний - кільця цього стилю відображають повною мірою індивідуальність, характер і смаки замовника. Це можуть бути складні оригінальні прикраси.

При замовленні виготовлення обручок у Києві від ювелірів Морган Лаб в вартість кільця будуть включені два основних параметри:

 • Складність ювелірних робіт. (Чим складніше дизайн, тим дорожче кільце.)
 • Вартість матеріалів.

Для клієнтів майстерні, консультації, поради щодо вибору матеріалів, стилю, а також їх дизайну та інші рекомендації майстрів Морган Лаб, замовник отримує безкоштовно.

Women's Club
— новый женский проект в онлайне. Полезные советы на самые разнообразные темы не оставят Вас равнодушными, и помогут в самых непростых ситуациях. Заходите к нам почаще)

Новости

banner

Copyright © 2013. Копирование запрещено.

Мы следим за соблюдением авторских и иных прав, нарушение которых преследуется по закону. По всем вопросам пишите на наши контакты.

Яндекс цитирования