Препарати для підвищення потенції

Категория: На заметку
Создано 08.06.2016

Інгібітори В даний час існує безліч препаратів для підвищення потенції у чоловіків, які користуються великою популярністю серед представніків сильнох статі, що мають проблеми з ерекцією. Залежно від причин зниження потенції, можуть призначатися різні засоби, у кожного з яких своя дія. Речовини для еректильної функції можна виділити в групи:

  1. Інгібітори фосфодіестерази-5 (Віагра, Сіаліс, Левітра, Зідена).
  2. Гормональні препарати, на основі тестостерону.
  3. Альтернативні препарати (Тонгкат Алі, Золотий коник).

1. Інгібітори фосфодіестерази-5

Дана група речовин, покращує наповнюваність кров'ю статевого члена, за рахунок блокування одного ферменту в організмі (фосфодіестерази типу 5). Кожен препарат даної групи має свій плюси і мінуси. Розглянемо найпопулярніші препарату для підвищення потенції - Віагра, Сіаліс, Левітра і Зідена. Первим фармацевтичним препаратом для підвищення потенції є Віагра. Вона з'явилася на ринку близько 12 років тому і до сих пір продовжує тримати лідируюче положення.

Віагра є синтетичним продуктом, тому що головний активний компонент Віагри є силденафіл - синтетична речовина. Засіб застосовується приблизно за 40-60 хвилин до статевого акту. Препарат починає діяти приблизно через 25 хвилин після прийому, і зберігає свою активність близько 5 годин.

Але є ряд недоліків, які змушують деяких чоловіків відмовитися від цього продукту. Від прийому Віагри можуть проявитися такі побічні ефекти: головний біль, печія, почервоніння обличчя і ін. Також не рекомендується приймати засіб, більше одного разу на день.

Дана речовина випускається в дозах по 25, 50 і 100 мг. У деяких інтернет-магазинах можна зустріти дозу 150 мг, проте максимальна добова доза становить 100 мг. Більшості пацієнтів пописують таблетку в 50 мг, але з урахуванням ступеня патології та індивідуальної переносимості препарату, за приписом лікаря доза може бути як збільшена до 100 мг, так і знижена до 25 мг.

Сіаліс

Сіаліс для підвищення потенціі більш новий препарат для швидкого підвищення потенції (з 2003 року на ринку), але швидко завоював вдячність чоловіків за свою тривалу дію.

Чим Сіаліс краще Віагри?

Значно збільшена тривалість дії препарату (до 36 годин) ніж у Віагри. Можна прийняти таблетку вранці, і протягом дня і ночі насолоджуватися сильної ерекцією. Але, як і його попередник, Сіаліс не позбавлений побічних ефектів: головний біль, диспепсія, закладеність носа. Сіаліс випускається в дозах по 2.5, 5, 10 і 20 мг. Максимальна добова доза Сіаліса становить 20 мг.

Левітра

Левітра - най новіший препарат з трійки інгібіторів фосфодіестерази-5, головними плюсами якого є практична відсутність побічних ефектів (у порівнянні з Віагрою і Сіалісом) і така ж тривалість дії препарату як у Віагри (до 5 годин). Вважається найсильнішим препаратом цієї групи. Випускається в дозах 5, 10 і 20 мг. Максимальна добова доза становить 20 мг.

Придбати дані препарати для підвищення потенції у чоловіків Ви можете на сайті viprost.com.ua.

2. Гормональні препарати, на основі тестостерону

Призначаються лікарем, якщо еректильна функція порушена внаслідок недостатнього рівня статевих гормонів, в організмі чоловіка. Можуть застосовуватися гелі, мазі, пластирі, таблетки та ін'єкції на основі тестостерону.

Деякі гормональні препарати:

  • Андріол.
  • Метилтестостерон.
  • Небідо.
  • Сустанол.

3. Альтернативні препарати (Тонгкат Алі, Золотий коник, Трибулус)

Дана група препаратів не застосовується в традиційній медицині, проте користується популярністю за рахунок активної реклами на ринку. Ефективність дії таких препаратів не є доведеною, а ефект, обумовлений дією засобу, може виявитися плацебо ефектом.

Women's Club
— новый женский проект в онлайне. Полезные советы на самые разнообразные темы не оставят Вас равнодушными, и помогут в самых непростых ситуациях. Заходите к нам почаще)

Новости

banner

Copyright © 2013. Копирование запрещено.

Мы следим за соблюдением авторских и иных прав, нарушение которых преследуется по закону. По всем вопросам пишите на наши контакты.

Яндекс цитирования