Хороша жіноча сумка - запорука гармонійного і ефектного образу

Категория: Интересные обзоры
Создано 28.05.2017

Хороша і «правильна» сумка - це запорука гармонійного і ефектного образу. Вона не тільки допоможе вмістити всі необхідні речі, а й стане своєрідним елементом самовираження, що підкреслює стиль і чудовий смак своєї господині.

Хороша жіноча сумкаНавряд чи на світі знайдеться жінка, яка могла б постійно обходитися без сумки, а це значить, що без такого важливого аксесуара гардероб представниць прекрасної статі просто немислимий і недоцільний. Як же вибрати відповідну сумку, і яка модель найкраще підійде для повсякденного носіння, для феєричної вечірки або для будь-яких інших випадків - розкаже мененджер магазину SARA.com.ua (https://sara.com.ua/sumki/ginochi-sumki/)

Сумки для різних ситуацій

Вирушаючи вибирати сумку, важливо спочатку визначитися, для чого саме вона потрібна - для щоденних походів на роботу, для відвідування ресторанів і вечірніх виходів у світ, для романтичних побачень або для чогось ще, адже для всіх цих ситуацій категорично не підійде одна і та ж сумочка - цей незамінний аксесуар завжди і скрізь повинен відповідати обстановці! Навряд чи буде доречно з'явитися на побачення з місткою пляжною сумкою або відправитися на пляж з яскравим і стильним мініатюрним клатчем.

На кожен день. Найбільш оптимальними для повсякденного носіння, безумовно, стануть моделі середніх розмірів з великою кількістю найрізноманітніших кишеньок, в які завжди можна покласти будь-яку необхідну дрібницю, будь то гаманець, дзеркальце, косметичка, записна книжка, плеєр, телефон або ще щось настільки ж важливе. Подібна організація простору в сумці дозволить нічого не втратити і завжди підтримувати всередині практично ідеальний порядок.

Для роботи. Сумка, що купується для щоденних походів на роботу, обов'язково повинна бути практичною - в неї без особливих зусиль повинні уміщатися документи, щоденник, інші необхідні для роботи речі, а часом і обід! Зовнішній вигляд такої сумки ні в якому разі не повинен бути надто яскравим і химерним - і форма сумки, і її колір повинні перебувати в повній відповідності з прагматичним діловим стилем. Мабуть, найкращим вибором для походів на роботу стануть місткі і непомітні портфелі. А якщо віддати перевагу брендовим моделям з натуральної шкіри, у навколишніх складеться враження, що перед ними успішна у всіх відношеннях людина з бездоганним смаком.

Для покупок. Для покупок цілком підійдуть і недорогі моделі, найголовніше, щоб всі вони були практичними і місткими. Особливу увагу в даному випадку варто приділити ручкам - вони повинні бути міцно пришитими і максимально надійними, так як покупки частенько виявляються досить важкими.

Для виходів у світ. Ідеальним варіантом для відвідування ресторану або запальної вечірки стане клатч, а вже яку саме модель вибрати - на ремінці, на стильною ланцюжку або взагалі без будь-якого кріплення, цілком залежить від смаку майбутньої господині. При цьому хороший функціональний клатч повинен обов'язково вміщувати в себе невелику косметичку і мобільний телефон.

Для літа. Такі моделі можуть супроводжувати свою господиню як в межах міста, так і в заміських поїздках. А ще з ними можна сміливо відправитися на море! До речі, спеціально для походів на пляж відмінно підійде непромокаюча прозора сумка!

Women's Club
— новый женский проект в онлайне. Полезные советы на самые разнообразные темы не оставят Вас равнодушными, и помогут в самых непростых ситуациях. Заходите к нам почаще)

Новости

banner

Copyright © 2013. Копирование запрещено.

Мы следим за соблюдением авторских и иных прав, нарушение которых преследуется по закону. По всем вопросам пишите на наши контакты.

Яндекс цитирования