Ударно-хвильова терапія в Чернівцях від медичного центру «Аватаж»

Категория: Актуальное
Создано 20.10.2016

Кліника ударно-хвильової терапії в ЧернівцяхМетод ударно-хвильової терапії, про який ви можете почитати на сайті клініки awatage.cv.ua, який ефективно використовується в клініці «Аватаж», заснований на властивостях звуку, які можуть бути корисними при лікуванні захворювань опорно-рухової системи.

Процедура впливу проводиться з використанням спеціального приладу, який видає звуки низької частоти, які не сприймаються людським слухом. Хвиля поглинається тканинами організму, в наслідок чого відбуваються позитивні зміни. Коли імпульс досягає кісткової тканини, він припиняє свій рух в організмі.

Метод простий і дуже ефективний одночасно, завдяки чому став дуже популярним серед пацієнтів, які страждають розладами опорно-рухової і м'язової системи.

Що ви можете відчувати під час проведення процедури?

Це буде приплив крові в тій зоні, на яку проводиться вплив. Відразу знижуються больові відчуття, а самопочуття людини покращується. При цьому до самої процедури організм не потрібно спеціально готувати. Ще один позитивний результат - це поліпшення настрою.

Якими є показання для призначення ударно-хвильової терапії?

Клініка "Аватаж" використовує УВТ для лікування таких недуг, як підошовний фасциит, кокцигодинія, остеохондроз, плече-лопаткова періартропатія, несправжні суглоби, бурсити, лігаментоз, Тендіноз, плоскостопість. Показовими є результати лікування при боротьбі з больовим синдромом після протезування.

Ми готові детально розповісти про позитивний вплив ударно-хвильової терапії на організм хворого. Обмін речовин в тканинах, на які проводиться вплив, значно збільшується. Запальний процеси різко сповільнюються, а біль іде повністю. При цьому міцність тканини підвищується. Все це сприяє сильному поліпшенню стану хворого, який страждає розладами опорно-рухової системи.

Однак перед використанням ударно-хвильової методики фахівці перевіряють, чи немає протипоказань у конкретного пацієнта. Вам не можуть призначити таке лікування, якщо у вас виявлено онкологічне захворювання. Також протипоказання становить діагноз, пов'язаний з інфекційними захворюваннями. Чи не призначають УВТ вагітним жінкам і людям, які мають кардіостимулятор. Також якщо у вас є проблеми зі згортанням крові, то такий метод протипоказаний, як і для людей, які страждають підвищеним тиском в судинах.

Використвуйте дану інформацію для себе з метою визначення для себе нових методів лікування таких захворювань п'яткова шпора так інші.

Women's Club
— новый женский проект в онлайне. Полезные советы на самые разнообразные темы не оставят Вас равнодушными, и помогут в самых непростых ситуациях. Заходите к нам почаще)

Новости

banner

Copyright © 2013. Копирование запрещено.

Мы следим за соблюдением авторских и иных прав, нарушение которых преследуется по закону. По всем вопросам пишите на наши контакты.

Яндекс цитирования